W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla ciekawych świata

Góra Parkowa, szczyt Jaworzyny Krynickiej, wieża widokowa w koronach drzew to miejsca idealne dla ciekawych świata. Można tutaj podziwiać piękną przyrodę, niesamowite krajobrazy oraz florę i faunę tego pięknego regionu.

PARK ZDROJOWY

Nasz pensjonat zlokalizowany jest na skraju Parku Zdrojowego. Na jego terenie znajduje się wiele interesujących obiektów, takich jak na przykład Polana Michasiowa, 4 stawy czy Ławeczka Kraszewskiego. W tym miejscu można obcować z naturą, podziwiać nietypową roślinność.

JAWORZYNA KRYNICKA

Ze szczytu Jaworzyny Krynickiej rozpościerają się piękne widoki na Beskid Sądecki, Beskid Niski, Pieniny, a przy sprzyjającej pogodzie Tatry. Na zboczach Jaworzyny Krynickiej znajduje się znana stacja narciarska Jaworzyna Krynicka. Atrakcji nie zabraknie zarówno w lecie, jak zimą.

Piękne krajobrazy, nietypowa flora i fauna, czyste powietrze to niewątpliwe uroki Krynicy – Zdroju.

ZABYTKI

W pobliżu naszego miasta znajdują się również inne urokliwe miejscowości z ogromną liczbą zabytków, takie jak Tylicz czy Muszyna. Na uwagę zasługuje również Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich, na którym znajdują się świątynie łemkowskie. Szlak ten obejmuje obszar gminy Krynicy – Zdrój.

Proponujemy również wycieczki autokarowe z przewodnikiem do bardziej odległych miejsc: na Słowację, do Węgier czy do Czech.

Atrakcji na pewno nie zabraknie!

„W góry, w góry miły bracie Tam przygoda czeka na cię…”

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.