W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla leniuchów

Dla tych, którzy przyjechali odpocząć od codziennego zgiełku, zregenerować siły oraz zmienić otoczenie przygotowaliśmy mnóstwo udogodnień.

Udostępniamy Państwu leżaczki do opalania na tarasie. Oferujemy również posiłki podawane do pokoju. W naszym pensjonacie do dyspozycji gości oddajemy bezprzewodowy Internet oraz bezpłatną telewizję kablową w HD. Cały czas dbamy o to, żeby pobyt u nas spełniał Państwa oczekiwania. Chcemy, żeby czuli się Państwo w naszym pensjonacie jak we własnym domu.

Do dyspozycji gości oddajemy również kawiarenkę oraz salę kominkową. Podajemy tam doskonałe grzane wino, piwo oraz miody pitne.

LOKALIZACJA

Pensjonat Kościuszko znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w centrum Uzdrowiska. Większość atrakcji miasta jest na wyciągnięcie ręki. W niewielkiej odległości znajduje się supermarket oraz przystanek autobusowy. Lokalizacja jest bardzo wygodna dla każdego. Dla tych troszeczkę bardziej leniwych będzie idealna.

Jaskinia Solna, oddalona zaledwie 300 m od pensjonatu Kościuszko, to doskonałe miejsce do regeneracji organizmu przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Osobiście rekomendujemy również pobyt w gabinecie masażu zlokalizowanym na deptaku oraz w salonie urody „NEFRETETE” przy ulicy Piłsudskiego. Do tych miejsc mamy przygotowane specjalne rabaty dla naszych gości w ramach KARTY RABATOWEJ KOŚCIUSZKO.

Pensjonat Kościuszko to idealne miejsce do odpoczynku i regeneracji. Zapraszamy Państwa do nas serdecznie!

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.