W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla schorowanych

Czyste powietrze, górskie klimaty, lecznicza woda. To znajdziecie Państwo w naszym mieście Krynicy-Zdroju.
A w naszym pensjonacie nie zabraknie gościnności i rodzinnej atmosfery. To coś, o co dbamy najmocniej.

Chcemy, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Dlatego oferujemy Państwu specjalne diety dopasowane do potrzeb. Dla osób chorych na cukrzycę, czy alergię oraz z innymi dolegliwościami. Preferujemy kuchnię lekkostrawną i dietetyczną. W naszym pensjonacie proponujemy również kuracje wody pitnej gratis.

W Pijalni Głównej, oddalonej zaledwie 200 m od pensjonatu, możecie Państwo skosztować wód leczniczych doskonałych na przeróżne dolegliwości. Skorzystają tutaj osoby ze schorzeniami nerek oraz borykające się z miażdżycą, cukrzycą, chorobą wrzodową czy niedokrwistością.

Jaskinia Solna zlokalizowana przy Łazienkach Mineralnych to idealne miejsce dla osób z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma czy alergia. Jest również doskonała dla osób zestresowanych i znerwicowanych ze względu na ogromną ilość mikroelementów i pierwiastków śladowych. A wpływają one na redukcję stresu i zmniejszają napięcie nerwowe.

W Łazienkach Mineralnych, oddalonych o 300 m od pensjonatu Kościuszko, można oddać się zabiegom przyrodoleczniczym. Kąpiele i hydromasaże poprawią samopoczucie i pomogą na wiele dolegliwości.

W naszym pensjonacie proponujemy kuracje wody pitnej gratis.

Zapewniamy diety dla cukrzyków , alergików i osób z innymi dolegliwościami, preferujemy kuchnię dietetyczną i lekkostrawną.

Dla rencistów i emerytów dajemy zniżkę na nocleg i wyżywienie.

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.