Sankostrada

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Sankostrada to jedna z głównych atrakcji Krynicy Zdroju. Jest to całoroczny tor saneczkowy usytuowany na ul. Dąbrowskiego 15, nieopodal Hali Lodowej. Będąc w tym przepięknym górskim uzdrowisku nie sposób nie odwiedzić tego miejsca, skąd rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta. Przy okazji warto skorzystać z bogatej gamy atrakcji przygotowanej ku uciesze zwiedzających.
Sankostrada to idealny wybór dla każdego – bez względu na wiek.

Jest jednym z najdłuższych torów saneczkowych w Polsce. Długość trasy wynosi około 1 km, a zjazd rynną to około 8oo m. Różnica poziomów pomiędzy najniższym a najwyższym punktem rynny zjazdowej wynosi około 55 metrów. Saneczki osiągają prędkość nawet do 40 km/h, jednak można ją kontrolować według własnych preferencji za pomocą ręcznego hamulca. Dzięki temu atrakcja ta jest na tyle uniwersalna, że zachwyceni nią będą zarówno żądne emocji dzieci i dorośli, jak również starsi pragnący cieszyć się widokami w czasie zjazdu. Ponadto saneczki przystosowane zostały do przewożenia dwóch osób, co sprawia, że najmłodszym użytkownikom mogą towarzyszyć opiekunowie. Warto zaznaczyć, że na końcu trasy, której zjazd trwa około 1,5 – 2 min., czeka nas miła niespodzianka – stado sympatycznych alpak zamieszkujących stok. Ich widok z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Punkt ten jest szczególnie uwielbiany przez najmłodszych miłośników zwierząt.

Ciekawą ofertą Sankostrady są zjazdy nocne, które cenią sobie w szczególności osoby poszukujące przypływu adrenaliny. Cóż może być bardziej emocjonującego niż zjazd z góry na sankach w ciemności? Z całą pewnością jest to niezapomniane i wspaniałe przeżycie. Ponadto coraz większym zainteresowaniem cieszą się ogniska, imprezy integracyjne oraz firmowe urządzane na szczycie Sankostrady po jej zamknięciu. Dzięki temu w ciągu dnia możemy podziwiać widoki i skorzystać z atrakcji jakie oferuje nam tor saneczkowy, a w nocy usiąść przy iskrzącym ognisku i ogrzać się w jego płomieniach.

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja