W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla aktywnych

Jeżeli chcieliby Państwo spędzić swoje wakacje aktywnie, to tylko w naszych okolicach! Atrakcji nie zabraknie zarówno w zimie, jak i w lecie.

SEZON ZIMOWY

W Krynicy-Zdroju są dwie duże stacje narciarskie: na Jaworzynie Krynickiej oraz Słotwiny Arena. W pięknej miejscowości Tylicz znajdują się dwa znane wyciągi Master Ski oraz Tylicz Ski.

Wyciąg narciarski w Tyliczu

Na miłośników zimowych szaleństw czeka też lodowisko w Krynicy – Zdrój, gdzie można pojeździć na łyżwach oraz pograć w hokeja.

Naszym gościom udostępniamy nieodpłatnie sanki.

SEZON LETNI

Na terenie naszego obiektu znajduje się wypożyczalnia rowerów czynna od godziny 9:00 do 21:00. W ofercie mamy rowery zarówno dla dorosłych, jak i dla mniejszych miłośników aktywności fizycznej.
Wycieczki rowerowe i piesze w otoczeniu pięknej przyrody pozostawiają wiele ciepłych wspomnień.

W odległości 900 m od naszego pensjonatu znajduje się kort tenisowy, gdzie można doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora.

Na szczyt Jaworzyny Krynickiej można wjechać rowerem. Długość trasy wynosi od 5 km do 5,5 km. Piękne widoki na Beskid Sądecki zrekompensują Państwu włożony wysiłek.

Kolejne miejsca idealne dla aktywnego wypoczynku w Krynicy-Zdroju to Góra Parkowa oraz wieża w koronach drzew.

Aktywni rowerzyści odnajdą się na dziesiątkach tras rowerowych oraz na Bike Park Słotwiny.

Bike Park Słotwiny

Zapraszamy Państwa w nasze strony!

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.