Atrakcje dla firm

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Jeżeli szukają Państwo miejsca do zorganizowania spotkania firmowego to cieszymy się, że do nas trafiliście. Zapewniamy, że w naszym pensjonacie Państwa pobyt będzie niezapomniany.

Udostępniamy naszym gościom miejsce do biesiad przy grillu, czy pieczenia barana na ognisku. A to wszystko w typowo górskim klimacie. Przy wspaniałej muzyce i górskich specjałach.

Nasza kuchnia oparta jest na ekologicznych, urozmaiconych produktach. Serwujemy pyszne, domowe specjały. Rozpieszczamy naszych gości.

Wspólna zabawa i aktywność fizyczna zbliżają ludzi. Wiadomo to nie od dziś.

Krynica-Zdrój to miasto, w którym aktywności fizycznej nie zabraknie.

W odległości zaledwie 200 m od Pensjonatu istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej do gier zespołowych, takich jak na przykład siatkówka, czy koszykówka.

Kolejnym miejscem, do którego warto udać się z grupą współpracowników jest strzelnica myśliwska z miejscem do grillowania. A znajduje się tylko 3 km od naszego pensjonatu. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Górskie krajobrazy, wycieczki rowerowe, nieskażone powietrze. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Gdzie szukać lepszego miejsca do wypoczynku dla większej grupy osób, naładowania baterii jak nie w Krynicy-Zdroju?

Ale nie tylko aktywność fizyczna jest tym, co przyciąga Państwa do naszego miasta. Mamy tutaj również kluby, restauracje, bary. Jednym z nich jest klub „Adria”. A w nim karaoke, wodzirej, tańce i inne atrakcje do białego rana.

Zachęcamy do wybrania naszego Pensjonatu z komfortowymi pokojami w centrum Krynicy!

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja