W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla schorowanych

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Czyste powietrze, górskie klimaty, lecznicza woda. To znajdziecie Państwo w naszym mieście Krynicy-Zdroju.
A w naszym pensjonacie nie zabraknie gościnności i rodzinnej atmosfery. To coś, o co dbamy najmocniej.

Chcemy, żeby każdy czuł się u nas dobrze. Dlatego oferujemy Państwu specjalne diety dopasowane do potrzeb. Dla osób chorych na cukrzycę, czy alergię oraz z innymi dolegliwościami. Preferujemy kuchnię lekkostrawną i dietetyczną. W naszym pensjonacie proponujemy również kuracje wody pitnej gratis.

W Pijalni Głównej, oddalonej zaledwie 200 m od pensjonatu, możecie Państwo skosztować wód leczniczych doskonałych na przeróżne dolegliwości. Skorzystają tutaj osoby ze schorzeniami nerek oraz borykające się z miażdżycą, cukrzycą, chorobą wrzodową czy niedokrwistością.

Jaskinia Solna zlokalizowana przy Łazienkach Mineralnych to idealne miejsce dla osób z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma czy alergia. Jest również doskonała dla osób zestresowanych i znerwicowanych ze względu na ogromną ilość mikroelementów i pierwiastków śladowych. A wpływają one na redukcję stresu i zmniejszają napięcie nerwowe.

W Łazienkach Mineralnych, oddalonych o 300 m od pensjonatu Kościuszko, można oddać się zabiegom przyrodoleczniczym. Kąpiele i hydromasaże poprawią samopoczucie i pomogą na wiele dolegliwości.

W naszym pensjonacie proponujemy kuracje wody pitnej gratis.

Zapewniamy diety dla cukrzyków , alergików i osób z innymi dolegliwościami, preferujemy kuchnię dietetyczną i lekkostrawną.

Dla rencistów i emerytów dajemy zniżkę na nocleg i wyżywienie.

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.