Atrakcje dla ciekawych świata

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Góra Parkowa, szczyt Jaworzyny Krynickiej, wieża widokowa w koronach drzew to miejsca idealne dla ciekawych świata. Można tutaj podziwiać piękną przyrodę, niesamowite krajobrazy oraz florę i faunę tego pięknego regionu.

PARK ZDROJOWY

Nasz pensjonat zlokalizowany jest na skraju Parku Zdrojowego. Na jego terenie znajduje się wiele interesujących obiektów, takich jak na przykład Polana Michasiowa, 4 stawy czy Ławeczka Kraszewskiego. W tym miejscu można obcować z naturą, podziwiać nietypową roślinność.

JAWORZYNA KRYNICKA

Ze szczytu Jaworzyny Krynickiej rozpościerają się piękne widoki na Beskid Sądecki, Beskid Niski, Pieniny, a przy sprzyjającej pogodzie Tatry. Na zboczach Jaworzyny Krynickiej znajduje się znana stacja narciarska Jaworzyna Krynicka. Atrakcji nie zabraknie zarówno w lecie, jak zimą.

Piękne krajobrazy, nietypowa flora i fauna, czyste powietrze to niewątpliwe uroki Krynicy – Zdroju.

ZABYTKI

W pobliżu naszego miasta znajdują się również inne urokliwe miejscowości z ogromną liczbą zabytków, takie jak Tylicz czy Muszyna. Na uwagę zasługuje również Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich, na którym znajdują się świątynie łemkowskie. Szlak ten obejmuje obszar gminy Krynicy-Zdrój.

Proponujemy również wycieczki autokarowe z przewodnikiem do bardziej odległych miejsc: na Słowację, do Węgier czy do Czech.

Atrakcji na pewno nie zabraknie!

„W góry, w góry miły bracie Tam przygoda czeka na cię…”

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja