Rajskie ślizgawki na Górze Parkowej

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Góra Parkowa jest najbardziej charakterystycznym i z pewnością obowiązkowym punktem na mapie każdego zwiedzającego Krynicę-Zdrój. Z jej szczytu, należącego do pasma Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim, rozpościera się cudowny widok na panoramę uzdrowiska. Można się tam dostać zarówno kolejką, jak i niezwykle urokliwym szlakiem pieszym.

Na szczycie Góry Parkowej znajdziemy wiele atrakcji – zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Jedną z głównych atrakcji są Rajskie Ślizgawki (otwarte od wiosny do późnej jesieni), które odnajdą swoich miłośników wśród każdej z grup. Jest to atrakcja dla której wiek nie ma znaczenia. Radość z tego miejsca mogą czerpać całe rodziny – ze względu na różnorodność wysokości, szybkości i rodzaju skrętu dostępnych torów. Dla najmłodszych przygotowana została spokojna ślizgawka o łagodnych skrętach i bezpiecznej szybkości, na której mogą zjeżdżać sami lub w towarzystwie opiekunów – dzięki temu emocji związanych ze zjazdem mogą zażyć nawet 3 letnie dzieci.

Dla żądnych większych emocji została przygotowana kolejna, bardziej kręta ślizgawka w kształcie spirali. Natomiast dla najodważniejszych i najbardziej wymagających osób została przygotowana trasa kamikadze – szybkość zjazdu i mnóstwo emocji gwarantowane! Na każdym z torów rajskich ślizgawek zjeżdżamy na specjalnie przygotowanych do tego matach.

Rajskie ślizgawki na Górze Parkowej

Kompleks torów Rajskie Ślizgawki wybudowany został przy wykorzystaniu starej wieży toru saneczkowego używanej do końca lat siedemdziesiątych XX wieku w celach sportowych. Później, z powodu unowocześniania sanek (przez co zjazdy z wieży wybiegowej stały się zbyt niebezpieczne dla zawodników) została ona wyłączona z użytku. Kiedyś wieża ta służyła jako miejsca, gdzie odbywały się zawody saneczkarskie. Dzisiaj wciąż zapewnia wiele rozrywki, jednak przekształcona w Rajskie Ślizgawki, służy niezliczonym rodzinom odwiedzającym Górę Parkową jako miejsce do bezpiecznej i pełnej emocji zabawy.

Zdjęcia ślizgawek: PKL.

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja