W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Wyciąg Narciarski Henryk

Wyciąg narciarski Henryk

Wyciąg narciarski Henryk znajduje się w samym sercu Krynicy Zdroju – malowniczego górskiego uzdrowiska. Umiejscowiony jest na wschodnim zboczu Góry Krzyżowej należącej do Pasma Jaworzyny. Góra ta jest niemal całkowicie zalesiona z wyłączeniem dolnego zbocza. Posiada dwa wierzchołki o wysokości 809 i 812 m n. p. m., spośród których wyższy jest południowo-wschodni, na którym też został wybudowany wyciąg.

Ośrodek narciarski Henryk Ski posiada dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy.  Trasy są przygotowane tak, aby użytkownicy o różnym poziomie umiejętności mogli znaleźć coś dla siebie. Średnie nachylenie stoku oraz różnoraki poziom trudności zjazdów sprawia, że z wyciągu mogą skorzystać zarówno osoby stawiające swoje pierwsze kroki w sportach zimowych, średnio zaawansowani oraz zaawansowani narciarze i snowboardziści. W skład kompleksu wchodzą dwa wyciągi dla dzieci, orczyk oraz 4-osobowa kolej krzesełkowa. Dzięki temu miejsce to idealnie nadaje się do pobytu rodzin z dziećmi. Ponadto osoby początkujące mogą skorzystać z oferty profesjonalnej szkółki narciarskiej. Na zajęciach, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, każdy może nauczyć się jazdy na nartach.

Wyciąg narciarski Henryk

U podnóża wyciągu znajduje się szkółka nauki jazdy na nartach, przechowalnie sprzętu, wypożyczalnia nart, serwis, parking, kilka punktów małej gastronomii oraz „Gospoda U Krakowiaka”, gdzie można spróbować regionalnej kuchni oraz ogrzać się przy kubku gorącej herbaty.

Zdjęcia oraz szczegółowe informacje: henryk.ski.

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.