Kompleks basenów w Muszynie

Baseny Muszyna Zapopradzie

Ciepłe, a nawet upalne dni lata sprawiają, że szukamy wypoczynku i ochłody. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest spędzenie wolnego czasu nad wodą. Od dłuższego czasu jest to możliwe w Muszynie na Zapopradziu, gdzie prężnie działa kompleks basenów z licznymi atrakcjami dla każdego!

Dla osób, które szukają nie tylko „leniwego” odpoczynku, ale chcących intensywnie się poruszać pływając, czeka basen rekreacyjny o głębokości 135 cm z torami mającymi po 25 m długości. Głębokość basenu zapewnia komfortowe pływanie zarówno doświadczonym pływakom jak i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z wodą. Dodatkowym atutem basenu, są kaskady wodne, masaże ścienne, a także parasol wodny. Nie można również nie wspomnieć o gejzerze dennym i wyspie, oraz grocie sztucznej fali. Z tych poszczególnych elementów basenu można korzystać nawet jeśli nie potrafi się pływać.

Wszystkie wspomniane dodatkowe atrakcje basenu rekreacyjnego zapewniają relaks, rozluźniają mięśnie i pobudzają krążenie, więc powinien z nich skorzystać każdy!

Istnieje także możliwość skorzystania z 10-metrowej zjeżdżalni, która dostarcza mnóstwa zabawy, pozytywnych wrażeń i radości.

Baseny Muszyna Zapopradzie

Po mokrym i aktywnym szaleństwie, np. w basenie rekreacyjnym można się zrelaksować i odpocząć w jacuzzi. Jest ono idealnym rozwiązaniem w szczególności w walce ze spiętymi mięśniami.
Tworząc kompleks oczywiście nie można było zapomnieć o najmłodszych. Beztroska wodna zabawa czeka na nich w basenie o głębokości 10-35 cm z fontannami w kształcie nosorożca i słonia. Ale to nie wszystko! Dzieci mogą również skorzystać z dmuchanych atrakcji, kuli zorbing, czy znajdującego się przy basenach parku linowego.

Dodatkowo każdy może wypożyczyć sobie leżak, czy parasol, dzięki czemu odpoczynek na świeżym powietrzu będzie jeszcze bardziej komfortowy i wygodny.

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja