W Pensjonacie Kościuszko *** zostały zastosowane i wdrożone wytyczne Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z COVID-19, zwiększające bezpieczeństwo i ochronę zdrowia pracowników i gości hotelowych.

Więcej

Pensjonacie Kościuszko *** realizujemy BON TURYSTYCZNY. Osoba uprawniona do bonu turystycznego aktywuje bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, po czym otrzyma mailem kod obsługi płatności.

Więcej

Atrakcje dla dzieci

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

U nas dzieci się nie nudzą i nie nudzą rodzicom.

Pokój zabaw z mnóstwem zabawek, pluszaków, gier edukacyjnych.
Latem plac zabaw dla dzieci zorganizowany na dużym tarasie z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią, rowerkami, samochodzikami i basenikiem dla maluszków w upalne dni, piłki i rakietki do kometki.

Basen całoroczny i letni oddalony 900m od pensjonatu , nauka pływania pod okiem instruktora.

Wypożyczamy rowery górskie z fotelikami dla dzieci.

Zimą nauka jazdy na nartach, łyżwach pod okiem doskonałych instruktorów, gwarantowane postępy w nauce , posiadamy własny sprzęt narciarski dla dzieci oraz sanki, możliwość suszenie mokrych butów i odzieży dziecka.

Dla bardzo małych dzieci mamy tradycyjne łóżeczka, wanienki do kąpania, foteliki do karmienia.

Posiłki przystosowane do gustów i upodobań dzieci, specjalne posiłki dla „niejadków” i dzieci z alergiami pokarmowymi.

Na piesze wycieczki w góry możemy pożyczyć nosidełko dla małego dziecka. Jaskinie Solne w odległości 300 m ze specjalną komorą solną dla rodzin z małymi dziećmi.

Wycieczki edukacyjne do pszczół w Kamiannej, do strusi i kucyków w Stróżach, do baranków przy bacówce, zwierząt domowych przy stadninie koni w Tyliczu.

Organizujemy dla dzieci przyjęcia urodzinowe, imieninowe.

Dzieci do 3 lat nie płacą, a do 10 lat mają zniżkę 30%.

PFR
Zadzwoń do nas, zapytaj o rezerwację

O nas

Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2020 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.