Atrakcje przyrodnicze

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Piękne krajobrazy Beskidu Sądeckiego, czyste powietrze, nietypowa fauna i flora to niewątpliwe uroki naszego regionu. Wypoczynek w takim otoczeniu musi być udany!

Mogą to być wakacje spędzone aktywnie na przejażdżkach rowerowych czy pieszych wycieczkach. Można też spędzić ten czas nieco spokojniej, wyciszyć się i podziwiać przyrodę. Poniżej przedstawiamy co warto zobaczyć w Krynicy – Zdroju.

JAWORZYNA KRYNICKA

To szczyt położony w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego parku Krajobrazowego. Bogactwo przyrodnicze doskonale widać na ścieżce prowadzącej ze szczytu Jaworzyny Krynickiej do Czarnego Potoku. Zobaczymy tutaj piękne drzewostany, pomniki przyrody, płazy, gady..i wiele, wiele innych atrakcji.

WIEŻA W KORONACH DRZEW

Wieża widokowa w Krynicy – Zdroju jest nietypowa, ponieważ ścieżka prowadząca na szczyt biegnie w koronach drzew. Ponadto zainstalowane są tutaj materiały edukacyjne, które zainteresują każdą grupę wiekową i wprowadzą w historię regionu.

GÓRA PARKOWA

Nasz pensjonat znajduje się na skraju Parku Zdrojowego, który znajduje się na stokach Góry Parkowej. A na jego terenie można zobaczyć wiele interesujących obiektów. Są to na przykład słynna Polana Michasiowa oraz 4 stawy.

Przy odrobinie szczęścia można się natknąć w lesie na stado saren i jeleni, głuszca lub nawet salamandrę. Każda ścieżka może dostarczyć niezapomnianych emocji. A im dalej od zabudowań, tym ciekawsze doświadczenia.

Jeżeli szukają Państwo odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody to na pewno się nie zawiedziecie. Zapraszamy!

Dolina Popradu

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja