Wypożyczalnia rowerów

pensjonat krynica-zdrój, hotel krynica-zdrój, noclegi krynica, noclegi krynica-zdrój ,nocleg krynica-zdrój, nocleg ze śniadaniem, noclegi ze śniadaniem, nocleg z wyżywieniem, wypożyczalnia rowerów ,pobyt w krynicy z psem, parki linowe w krynicy, atrakcje krynica-zdrój

Wypożyczalnia rowerów czynna od 9.00 do 21.00

W ofercie posiadamy rowery w rozmiarach dla dorosłych i dzieci:

  • górskie
  • miejskie
  • turystyczne,
  • elektryczne

Dodatkowo dostępne jest podstawowe wyposażenie w postaci kasków i fotelików dla dzieci.

Nasze rowery

Gdzie pojechać?

Ostatnie lata to ogromny rozwój turystyki rowerowej w Krynicy oraz okolicach. Stąd też duża ilość dostępnych tras. Ważniejsze z nich zebraliśmy poniżej. Warto jednak śledzić bieżące informacje na stronie organizacji turystycznych, a także pobrać aplikacje na telefon. Znajdziecie je na stronach, do których prowadzą linki poniżej.

Velo Krynica Krynica – Deptak – Powroźnik – Muszyna 12 km
45 min
informacje »
Aqua Velo Setki kilometrów tras rowerowych poprowadzonych przez gminy zrzeszone w projekcie. Aqua velo to trasy wytyczone po terenie Polski oraz Słowacji. informacje »
trasy tematyczne
Trasa
Trasa
Trasa
Trasa

Trasa
Trasa
Trasa
Trasa
łącznie 125 km informacje »

Aby szczegółowo poznać rowerową ofertę regionu zapoznaj się z poniższym filmem.

Zdjęcia z tras rowerowych

Dzięki uprzejmości Krynickiej Organizacji Turystycznej możemy zaprezentować galerię zdjęć z tras rowerowych.

W przypadku pytań Stowarzyszenie KOT udziela wszelkich informacji pod numerem: +48 18 472 5588.

Budynek KOT znajduje się tuż przy Deptaku:
ul.Zdrojowa 4/2, 33-380 Krynica-Zdrój.

KOT

WYBRANE TRASY ROWEROWE

Krynica-Zdrój – Muszyna: 12 km

Trasa biegnie przez Powroźnik i jej długość to niecałe 12 km. Zdecydowanie warto zatrzymać się w Muszynie na dłużej. To miasto ma turystom wiele do zaoferowania. Przykładem są piękne Ogrody Sensoryczne, ogrody Biblijne czy Park Zdrojowy “Zapopradzie”.

Ogrody Biblijne to jedna z większych atrakcji miasta. W 5 ogrodach tematycznych można oddać się refleksji oraz podziwiać piękną przyrodę.
Ogrody Sensoryczne to miejsce, gdzie pobudzane są nasze zmysły, takie jak węch, słuch, zapach oraz smak. Piękne zapachy roślin, odgłosy przyrody, wspaniałe smaki.. W tym miejscu można się naprawdę zrelaksować.

Krynica-Zdrój – Tylicz: 14 km

Trasa rowerowa również biegnie przez Powroźnik. Tylicz to niewielka miejscowość, ale z ogromną liczbą zabytków. Ścieżka przyrodniczo – edukacyjna „Na Rakowsku”, piękny drewniany Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła to tylko niektóre z wielu miejsc, które należy zobaczyć w Tyliczu.

Warto szczególnie wspomnieć o ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej. Trasa liczy 4 km, biegnie przez lasy i znajduje się w otoczeniu wspaniałych krajobrazów. Jest na niej aż 9 przystanków tematycznych. Warto wybrać się rowerem do Tylicza i następnie spędzić tam czas aktywnie.

Zapraszamy do naszego pensjonatu Kościuszko. Wskażemy Państwu jeszcze wiele innych miejsc idealnych na przejażdżkę rowerową po naszym pięknym regionie!

Rowerzysta

Wypożyczalnia rowerów w Krynicy

Znajdziesz nas też w social mediach:
Facebook
Instagram

O nas

Penjonat Kościuszko oferuje komfortowe noclegi w perle polskich uzdrowisk - Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską. Dogodne położenie w centrum Uzdrowiska, na skraju Parku Zdrojowego, blisko do obiektów sportowych, pubów, dansingów, obiektów uzdrowiskowych.

Polecamy również nasz nowy HOTEL *** ORLIK

Hotel Orlik Krynica-Zdrój

ul. Kościuszki 7, 33-380 Krynica-Zdrój

Hotel ORLIK to kameralny obiekt dla wymagających położony w samym centrum uzdrowiska zaledwie 100 m od Deptaka.

Zapraszamy na www.HotelOrlik.pl!

Copyright © 2023 Pensjonat Kościuszko *** Krynica-Zdrój noclegi.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
rezerwacja